Logo Ingineria Materialelor si a Mediului

Bine ati venit la Facultatea de Ingineria Materialelor si a Mediului - UTCN

Contact

Facultatea de Ingineria Materialelor si a Mediului
Bd. Muncii 103-105 Cod 400641 Cluj-Napoca, România

Decanat: Tel. 0264 401 621 / Fax 0264 415 054
Secretariat: 0264 401 622 / Fax: 0264 415 054
Email: Corina.Bondor@staff.utcluj.ro

Biroul consiliului facultatii

Prof. dr. ing. fiz. Ionel Chicinas - decan, tel. 0264-401621, Ionel.Chicinas@stm.utcluj.ro

Conf. dr. ing. Horatiu Vermesan - prodecan, tel. 0264-401621, Horatiu.Vermesan@imadd.utcluj.ro

Conf. dr. ing.Mariana Pop - director Departament Stiinta si Ingineria Materialelor, tel. 0264-401788, Mariana.Pop@ipm.utcluj.ro

Conf. dr. ing. Viorel Dan - director Departament Ingineria Mediului si Antreprenoriatul Dezvoltarii Durabile, tel. 0264-401624, Viorel.Dan@imadd.utcluj.ro

Conf.dr.fiz. Petru Pascuta - director Departament Fizica si Chimie, tel. 0264-401536, Petru.Pascuta@phys.utcluj.ro

Cristina Pralea - student, cristinapralea56@yahoo.ro

Ne puteti urmari si pe: utcn facebook utcn titter