Săptămâna Internațională a Științei și Tehnologiei la Universitatea din Zaragoza - editia a VI-a / VI International Science and Technology Week in Zaragoza

În perioada 24 - 28 iunie 2024 va avea loc ediția a șasea a Săptămânii Internaționale a Științei și Tehnologiei la Universitatea din Zaragoza.

Această săptămână reprezintă o oportunitate excelentă pentru studenții și coordonatorii Erasmus+ UTCN să participe la evenimente variate, care includ prezentări tehnice, vizite în laboratoare și institute de cercetare, activități culturale și tururi în orașul Zaragoza, precum și o vizită la o facilitate de cercetare situată în inima Pirineilor.

Participarea este gratuită și, pentru studenți, include cazare, mese și toate activitățile legate de eveniment.

Locurile sunt limitate, iar înscrierea se poate face până la data de 12 mai 2024. Mai multe detalii și formularul de înregistrare pot fi găsite pe pagina evenimentului.

Go back